منوی سایت

 

 

سخن ديگران

   

گالري آثار هنري

 

 

ورود به سایت

 
نام کاربری

رمز عبور

کد امنیتی: کد امنیتی
محل تايپ كد امنيتي

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .
 

نرم‌افــزار

 

 
پايگاه اطلاع رساني دفتر عبدالحميد معصومي تهراني: وبلاگ های کاربران


وبلاگ های کاربران
[ وبلاگ هاي سايت | عضویت در سایت ]

کاربران سایت می توانند نسبت به ایجاد وبلاگ و ارسال نظر اقدام نمایند .


Entertained.gif
Parkingi dla tir przy stacjach benzynowych
توسط: EthanHeath

Stacja benzynowa jest często bardzo interesującym sposobem na własny biznes, pod warunkiem oczywiście że dysponować się będzie sumą przynajmniej kilku milionów złotych. Tak wysoki poziom kosztów bierze się z tego, że w pierwszej kolejności trzeba zainwestować w działkę odpowiedniej wielkości, lecz również wybudować konieczne instalacje a również budynki. Wprawdzie część elementów technicznych będzie można objąć leasingiem, jednak zdecydowaną większość i tak trzeba od razu sfinansować. Zaś to, czy uda się zarobić na stacji benzynowej będzie zależało od wielu spraw. Przede wszystkim ogromnie ważna jest lokalizacja, stacja położona gdzieś na uboczu ani chybi spodziewać się wielkich tłumówklientów. Duże znaczenie ma także konkurencja, kilka działających już dłuższy czas stacji paliw w najbliższej okolicy ma szansę ostudzić zapędy przyszłego inwestora. Jak się okazuje na zdecydowanej większości stacji samo sprzedawanie paliwa to tylko określony procent przychodów. Dużo można także zarobić na sprzedaży produktów spożywczych i motoryzacyjnych, a także na różnych usługach, które wykonywać można na terenie obiektu.
Zaproponowanie klientom czegoś więcej aniżeli jedynie samo tankowanie może w znacznym stopniu wpłynąć na wysokość obrotów. Już sama myjnia automatyczna może sporą ich ilość skusić aby dane miejsce odwiedzili, a jeśli ktoś już się pojawi żeby zrobić porządek ze swoim autem to najprawdopodobniej i od razu napełni bak. Z całą pewnością ciekawą opcją będzie także wulkanizacja, usługi tego typu również mają spore wzięcie, szczególnie jeśli nie ma dużej liczby takich zakładów w pobliżu. Mając stację w dobrym miejscu postawić również można na ofertę gastronomiczną. Hot-dogi, kanapki i inne tego typu przekąski są obecnie standardem, ale już restauracji z dobrym jedzeniem we wszystkich tego typu obiektach nie znajdzie się jednak. A otworzenie takiej może także znacznie poprawić poziom zysków, w szczególności jeśli się uda zachęcić kierowców tirów. Ci świetnie wiedzą, gdzie mogą po drodze smacznie zjeść a także gdzie znaleźć można parking tir Poznań, na którym opłaca chwilę odpocząć. Jeśli będzie im smakować gdzieś oferowane jedzenie, to właściciele takiego miejsca mogą liczyć na sporą ich ilość.
آخرين مشاهده : شنبه، 25 آذر ماه ، 1396


ارائه نظر
ارائه نظر
مشاهده موارد دیگر
مشاهده موارد دیگر
مشخصات کاربر
مشخصات کاربر
ارسال پیغام
ارسال پیغام
Journal ©

 

  

PHPNuke Farsi [MT Edition] Project By PHPNuke.ir

 

mashhadteam.ir